HakkımızdaKırıktaş
Ambalaj

Ambalaj sektörünün güçlü ve lider firmalarından olan Kırıktaş Ambalaj A.Ş. 1997 yılında İstanbul Okmeydanı’nda 50 m2’lik dükkanda ticari hayatına başlamıştır. Kırıktaş Ambalaj yıllar itibariyle ürün çeşitliliğini arttırarak, kullan at ambalaj sektöründe çözüm ortaklığını geliştirerek devam etmektedir.

Kırıktaş Ambalaj bugün 14.000 m2 alanda, yurt içinde 81 ile hizmet vermenin sevincini yaşarken, yurt dışında 30 ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı vermenin de haklı gururunu yaşamaktadır.

Kırıktaş Ambalaj’ın aylık 550 ton üretim kapasitesine sahip makine parkuru ile alüminyum folyo ve PVC streç başta olmak üzere pişirme kağıdı, yanmaz fırın torbası, PE streç, palet streci, maske, shrink paketleme ve tekli ürün paketleme gibi ürünlerin üretimi ile birlikte ithalat ve fason üretimler ile piyasa ihtiyaçları doğrultusunda üretim ağını ve ürün çeşidini artırmaya devam etmektedir.

Ambalaj sektörünün en çok bilinen ve güven duyulan öncü firmalarından biri olan Kırıktaş Ambalaj A.Ş.’nin sağlık ve gıda sektörüne hizmeti her geçen yıla göre artarak devam etmektedir. Yaşayan her canlıya değer, insana saygı ve doğaya sevgi diyoruz. Kırıktaş Ambalaj bu anlayış ve bilinç ile çalışan, işinde uzman, sağlıklı, mutlu, başarılı bir ekip ve geniş bir aileye sahiptir.

Kırıktaş Ambalaj A.Ş.’nin kendine ait aşağıdaki patentli markaları, sektöründe uluslararası markalar arasında yerini almaktadır.

MARKALARIMIZMarkalarımız

OZUZALEK
SİRA-BATO
SCHOTTER
PİETRA-ROTTO
GEBROKEN-STEEN
SPART-PİETRA
BROKEN-STONE
Hakkımızda

Faaliyet
Alanı

Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen tedarikçileri ile işbirliğinde olan Kırıktaş Ambalaj, yurtiçi ve yurtdışında gelişen dağıtım ağı ile büyümeye devam etmektedir.
https://www.kiriktas.com.tr/wp-content/uploads/2020/04/img-signature.png
4
3
2
1
14
7
8
6

Çünkü Biz Farklıyız!

“Çünkü biz farklıyız” sloganı ile çıktığı bu yolda her dönem büyüyen şirketimiz üretim gücü ve yeni ürün çeşitlilikleriyle Türkiye’de ve uluslararası pazardaki payını her geçen gün arttırmaktadır.
Adres
Hadımköy Mah. Alparslan Sok. No:3/1
Arnavutköy / İstanbul
Telefon
444 1 268
0212 886 31 81
Mail
info@kiriktas.com.tr
Bize Ulaşın
Sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.